Loading images...

Meno:    Heslo:   

Ak si chcete objednať niektorý z našich produktov, stačí vyplniť nasledujúci formulár. Po vyplnení objednávky Vás pošleme potvrdzujúci email na Vami zadanú adresu. Ak dávate prednosť telefonickej forme objednávky, neváhajte a využite niektorú z našich zákazníckych liniek. Linka zákazníckej podpory je v prevádzke každý pracovný deň od 08:00 do 15:30 hodín na tel. č.: 055 636 5302, 055 622 5460, technická podpora 0918 561 749.


Objednávkový formulár:

Názov produktu

Poznámka: Pri online objednávke je nutné vyplniť všetky údaje pravdivo. Podľa novely zákona č.222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty v znení neskorších predpisov, ktorá je účinná od 1. januára 2014 nebude možné po nesprávnom vyplnení opravovať už vystavené faktúry! Všetky ceny uvedené vo formulári sú vrátane DPH.

Aktualizácia programu Školská jedáleň je určená pre užívateľov, ktorí si už zakúpili niektorú zo starších verzií programu. Pod ročnou aktualizáciou sa rozumie predĺženie licencie o 12 mesiacov od dátumu zakúpenia programu. Je možné si objednať aktualizáciu s CD, pri ktorej Vám bude v priebehu niekoľkých dní doručené inštalačné médium s najnovšou verziou programu.

* V prípade objednávky produktu so školením sa k cene pripočítavajú cestovné náklady = €0,3 / km.

Množstvo

ks

Celková cena:  

Fakturačná adresa

Adresa doručenia

Názov školy

Názov školy 2

Ulica

PSČ

Mesto/Obec

Okres

IČO

DIČ(IČ DPH)

Telefón

Mobil

Email

Číslo účtu-IBAN

Kontaktná osoba

Obrázok

Text z obrázka

Súhlasím so spracovaním osobných údajov >>