Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 5» Späť na výber témy «

Normy Podrobnosti

Dobrý deň, včera som si stiahla nové normy, jedálne lístky som mala už vytvorené aj na tento aj nasledujúci týždeň. Dnes som si dala vynormovať stravný list, však nedalo sa. Kým som prišla na to, že moje zapísané jedlá do jedálneho lístka majú úplne iné čísla. Zmenili sa čísla noriem, takže je potrebné prepísať si nové čísla noriem aj do jedálnych lístkov, inak Vám program nevynormuje. Niektoré normy sa úplne zrušili. Ja som si to všimla napr. pri nápojoch. Otázka na admin. či sa táto skutočnosť dala na vedomie, alebo len ja som o tom nevedela.

Autor: Lucia
Pridané: 10.01.2019 o 10:01

Keď si nahráte iba NORMY 2018 jedálny lístok musí byť napísaný s normami 2018 a nie s normami 2011 pretože tie majú iné čísla s koncovkou x.xxxn a potom program nevie normovať. Stačí tie staré čísla prepísať v JL cez F2 v názve receptúry a ENTER.

Autor: Administrátor
Pridané: 15.01.2019 o 19:50

Dobrý deň, v norme 6.061 Roštenka bratislavská je normované hovädzie zadné a má byť hovädzia roštenka. Ďakujem

Autor: anaJ
Pridané: 14.06.2019 o 09:00

Ďakujem za pomoc je to opravené stačí si to znovu stiahnuť.

Autor: Administrátor
Pridané: 16.08.2019 o 16:21

Chcem sa opýtať prečo mi nezapisuje do JL dávky - hmotnosti, ked to doteraz robilo, až po včerajšej aktualizácii programu už nie.

Autor: mary
Pridané: 03.09.2019 o 13:37

Už som na to prišla, musela som si zasa nahodiť skupiny v JL nanovo, neviem prečo. Ale hlavne že to ide.

Autor: mary
Pridané: 03.09.2019 o 13:49

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku