Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 3» Späť na výber témy «

Jedalen Podrobnosti

Dobrý deň. Ako zistím ze syn bol naozaj na tom obede? Nechodia mi žiadne upozornenia.

Autor: Michal
Pridané: 12.09.2019 o 13:57

Dobrý deň,

ak vaša škola používa prihlasovanie a odhlasovanie cez internet a dostal ste prihlasovacie údaje na stránku www.eskoly.sk, prihlásením sa na váš účet sa vám zobrazia vľavo smjalíci...veselý je odobratý obed, smutný je neodobratý obed.

Autor: admin007
Pridané: 12.09.2019 o 14:10

Ak ked tam nieje žiadny smajlík?

Autor: Michal
Pridané: 12.09.2019 o 21:13

Skúste sa informovať u vedúcej jedálne, či to vôbec má spustené a či vôbec používa celú uvedenú službu. Dokonca máme pre každého stravníka po prihlásení spustenú aj kontrolu konečného stavu zaplateného, resp. kontrolu či musíte za dieťa doplácať za obedy alebo nie.

Autor: admin007
Pridané: 13.09.2019 o 09:47

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku