Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 1» Späť na výber témy «

Android Podrobnosti

Dobrý deň, pre 2 deti v 1 škole potrebujem 2 prihlasovacie údaje?

Zároveň, chýba popis funkcionality. V aplikácii vidím jedálny lístok na týždeň a zelené fajky pri jednotlivých dňoch. Čo sa stane keď niektorú z nich zruším, dieťa odhlásim z obeda? Pozadie aplikácie sčervenie, ale to je tak všetko čo vidím. Keď tú fajku potom dám späť, nič sa nestane, pozadie zostane červené. Čo to znamená?

Autor: Mišo
Pridané: 10.12.2018 o 14:55

Na úvodnej stránke si môžete pomocou + a - nastaviť až 9 prihlasovacích mien. Zvoľte si najprv číslo, zadajte prihlasovacie meno, heslo a potvrdíte to cez OK.
Červené pozadie znamená že ste síce zmenu urobil, ale ešte to nenačítal počítač Vašej pani vedúcej v jedálni, čo znamená že objednávka ešte nebola potvrdená. Niektoré školy tieto objednávky načítavajú až ráno do 08:00, niektoré to robia priebežne celý deň, je to individuálne. Potvrdená objednávka sa zobrazí normálnou farbou pozadia.

Autor: Administrátor
Pridané: 10.12.2018 o 15:22

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku