Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 5» Späť na výber témy «

jedalen na telefone Podrobnosti

Dobry den,
V skolke nam povedali ze si mozme pozriet jedalny listok cez aplikaciu jedalen.
Ale nepodarilo sa mi prist na to ako to nastavit. Program mi zobrazuje jedalny listok obecny urad Abrahamovce. Chce to nejake kredencials, ale nie je tam moznost sa zaregistrovat.

Autor: wigry
Pridané: 11.10.2015 o 20:30

Po kliknutí na prvú obec Abrahámovce by sa mala zobraziť roletka s ponukou ďalších miest. Potom si už len v danej obci zvolíte ulicu na ktorej sa Vaša MŠ nachádza. Podmienka je že musíte byť pripojený s Vašim mobilom na internete. Prihlasovať sa nemusíte keď si neobjednávate stravu cez mobil.

Autor: Administrátor
Pridané: 12.10.2015 o 08:57

Dobrý deň, používam mobil s androidom 6.Po kliknutí na obec Abrahámovce mi zobrazí ponuku ďalších miest, ale školu si už nemôžem vybrať, ostane tam vždy ten obecný úrad.

Autor: Rado
Pridané: 14.02.2017 o 07:22

Ked ma mobil problém s internetom tak si síce načíta zoznam miest ale už potom nevie načítať aj zoznam škôl v danom meste. Skúste si ešte reštartovať mobil pomohlo to viacerým užívateľom. Uvoľní sa tým Vaša interná pamäť pre aplikáciu JEDÁLEŇ.

Autor: Administrátor
Pridané: 14.02.2017 o 10:23

Ďakujem, zrejme bol problém v tom internete. Dostal som sa do školskej jedálne, ale chýbajú mi pre mňa podstatné informácie pre alergikov, ktoré sú uvedené priamo na web stránke, ale v aplikácií sa nezobrazujú.

Autor: Rado
Pridané: 14.02.2017 o 12:11

Tento rok sa bude aktualizovať aj aplikácia Jedáleň, takže pridám tam a tieto informácie. Zatiaľ si ich môžete pozrieť priamo na stránke www.eskoly.sk, ktorá sa v súčasnosti tiež inovuje.

Autor: Administrátor
Pridané: 14.02.2017 o 13:34

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku