Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 3» Späť na výber témy «

haccp Podrobnosti

Dobrý deň prosím o radu p.riaditeľka odo mňa pýta záznam o zákaze vstupu do priestorov ŠJ a priestorov určených na stravovanie mám vypracované HACCP ale nikde to konkrétne napísané neviem nájsť prosím pomôžte mi dakujem ved.ŠJ

Autor: erika
Pridané: 08.02.2017 o 14:25

Zrejme si budete musieť takúto tabuľku vyrobiť sama ani ja som to nenašiel v dokumentácii.

Autor: Administrátor
Pridané: 08.02.2017 o 14:31

Dobrý deň,

váš dotaz pretlmočím s prosbou o info na RÚVZ, napíšte mi do emailu na jarka@.....váš email, a odpoveď vám prepošlem.

Autor: admin007
Pridané: 09.02.2017 o 14:29

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať či zákaz vstupu bude zakomponované v HCCP ,alebo ako sa to doriešilo,lebo aj u nás si poniektorí myslia ,že do priestorov môžu vstupovať ako do holubníka. Ďakujem za info ,želám pekný deň.

Autor: vedúca
Pridané: 15.11.2017 o 10:19

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku