Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 0» Späť na výber témy «

Prevádzkový a sanitačný program pre ZŠ Podrobnosti

na základe skúsenosti so spracovaním PP a SP pre školské stravovacie zariadenia, rozhodli sme sa rovnakým spôsobom spracovať a ponúknuť Vám spracovaný prevádzkový poriadok určený pre všetky typy základných škôl v SR, ktoré majú oprávnenie uskutočňovať výchovu a vzdelávanie v zmysle § 15 zákona č. 596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov a a zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Objednať si to môžete z sekcii Objednať.

Autor: Administrátor
Pridané: 18.02.2014 o 15:32

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku