Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 4» Späť na výber témy «

VSO Podrobnosti

Pri premenovaní tried vo VSO sa objavila nová trieda ale - Eskoly prihlasovacie údaje - mám prázdne. Ako mám premenovať Triedy v tabuľke Eskoly prihlasovacie údaje - aby mi tam ostali všetky doterajšie údaje.

Autor: Duci
Pridané: 02.09.2019 o 19:43

Dobrý deň,
nedá sa mi preniesť jedného stravníka na WEB. Aj som robila synchronizáciu databázy, ale nepomohlo. Ako mám postupovať? ID1463. Ďakujem.

Autor: Jarka
Pridané: 03.09.2019 o 19:57

Jarka - Zavolajte možno že je tam problém s ID.
Duci - po premenovaní tried musíte urobiť synchronizáciu s CTRL+S

Autor: Administrátor
Pridané: 04.09.2019 o 07:16

Dobrý deň, vo VSO mám 642 stravníkov, ale na E-skoly mi vytvorilo len 210 kont. Kde môžem mať problém? Použil som skratku Ctrl+Alt+F6 na vytvorenie prihlasovania pre všetkých stravníkov ako aj Ctrl+S na synchronizáciu databázy. Ďakujem.

Autor: Marcello
Pridané: 04.09.2019 o 08:25

Zvoľte si všetky triedy aby Vám odoslal všetkých stravníkov na WEB a použijte CTRL+SHIFT+F6. Potom musíte odklikať na ÁNO u tých ktorý už tam existujú.

Autor: Administrátor
Pridané: 07.09.2019 o 13:36

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku