Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 2» Späť na výber témy «

Pomalý server Eskoly Podrobnosti

Výrazne sa spomalil prenos dát v programe ŠJ4 vo VSO keď si dávate sťahovať zmeny v záložke INTERNET. Vypnite si tam tlačidlo AUTO.
Na odstránení problému sa pracuje.

Autor: Administrátor
Pridané: 09.01.2019 o 08:44

Dobrý deň, chápem že sa na tom pracuje, ale mi nemôžeme odosielať dáta. Stiahnuť sa ešte dá, pretože ich denne nie až toľko, ale odosielať sa nedá, denne ich mám aj 480. Zapisuje sa aj odber stravy. Takto rodičia nevedia, či ich odhlášky alebo platby boli zrealizované. Náš systém platieb je založený práve na informácii, ktorú si rodičia kontrolujú práve na stránke eSKOLY. Takto im neviem odoslať spätnú informáciu, pretože mi systém oznámi, že prenos zlyhal. Nie že sa spomalil, ale po určitom čase prenos zlyhá.

Autor: vedúca
Pridané: 10.01.2019 o 10:15

Už je to opravené malo by to byť rovnako rýchle ako predtým.

Autor: Administrátor
Pridané: 10.01.2019 o 18:48

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku