Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 7» Späť na výber témy «

čipový systém Podrobnosti

Dobrý deň, druhý deň skúšame čipový systém, zapíše mi deti ráno všetky v pohode, na obed mi zapíše len jedného žiaka ako odobratý obed z celej školy, kde môže byť chyba? Čítačky sú v prevádzke-online. Ďakujem

Autor: Šurková
Pridané: 08.11.2019 o 12:34

Zrejme nemáte vo VSO v stĺpci DP zapísanú žiadnu hodnotu. Dajte tam aspoň číslo 0.

Autor: Administrátor
Pridané: 08.11.2019 o 14:04

Dobrý deň, dnes už zapisovalo odobraté obedy, pre istotu 2x. My sme škola v Hodruši-Hámroch, čítačky sú v oddelených budovach. Špeciálne nám to tu nastavoali, takže neviem čo teraz z tým.
V jedálni ale na čítačke ukazuje, že nie sú odobraté, program ukazuje že sú :) aby to nebolo také jednoduché.
Čo s tým?

Autor: Šurková
Pridané: 11.11.2019 o 12:56

Pretože bol čipový systém nastavený súčasne na dvoch PC prepojených na sieti. Musí sa zapnúť iba na jednom PC a na druhom sa musí vypnúť.

Autor: Administrátor
Pridané: 13.11.2019 o 19:07

Dobrý deň,chcem sa spýtať, deti ktoré sa stravujú si čipujú aj dochádzku v škole obedy sa mi vyznačia pri stravníkoch všetky, ale v udalostiach mi vypíše len niektoré mená. Myslím že nastavené mám všetko ako treba. Ďakujem

Autor: Jana
Pridané: 15.11.2019 o 14:33

Keď sa zapíše dochádzka musí sa zobraziť aj zápis v udalostiach, len keď by nešla čítačka na vstupe tak by sa nemenili ani červené pozadia na biele pri dochádzke.

Autor: Administrátor
Pridané: 18.11.2019 o 08:37

Dobrý deň, pozadia sa menia z červenej na bielu, ale mená napíše len niektoré. Mám vyznačenú triedu, stupeň, dátum a VSTUP...Ďakujem

Autor: Jana
Pridané: 22.11.2019 o 10:58

Zavolajte a pozrieme sa nato.

Autor: Administrátor
Pridané: 25.11.2019 o 08:16

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku