Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 1» Späť na výber témy «

terminál čp.systém Podrobnosti

Dobrý deň.Obedy vydávame cez čipový systém.Počas výdaja obedov mi na obrazovke vypisuje " Abnormal program termina", a v zápätí samovoľne ukončí program. Musím znova otvárať program soft-gl.Neviem, či je to jasne napísané, ale žial neviem sa p. Gašparíkovy už 2. deň dovolať. Čo s tým. Pred týždňom sa mi to stalo tiež, nebola som v práci, počítať bol zapnutý, a toto sa stalo. Na druhý deň som zistila, že vďaka tomuto výpadku neboli odobraté obedy označné. Ďakujem za pomoc.

Autor: Zuzka
Pridané: 16.10.2019 o 13:44

Väčšinou to robí pomalý počítač, ktorý vlastne nestíha evidovať aj vydané jedlá aj obsluhu terminálu. Používajte iba telefónne čísla ktoré máme uvedené priamo na našej stránke (Novinky).

Autor: Administrátor
Pridané: 17.10.2019 o 10:14

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku