Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 2» Späť na výber témy «

Terminál v jedálni Podrobnosti

Pán Gašparík terminál v jedálni vôbec nereaguje na kľúče, pritom vo VSO svieti na zeleno, neukazuje chybu prečo? ďakujem

Autor: Eva
Pridané: 20.09.2019 o 13:11

Mojej zene, veducej to robi(lo) denne niekolko krat:
Terminal stratil komunikaciu s PC, napriek spravnemu zapojeniu, napriek zeleno svietacej kontrolke.
Pomohol vzdy reset komunikacie: klik mysou na zelene kontrolky. Chvilu sa potom obnovuje komunikacia. Samozrejme pocas tej chvile nekomunikuju ani citacky s PC, takze pocas odberu stravy "stracate" niekolko odcitani cipu pri okienku.

Autor: Marcel
Pridané: 26.09.2019 o 12:58

Dali sme do verzie 4.8.0.1 v Nastavenia/Zmeniť/Čip.systém funkciu REŠTART(odomknite si zámok). Vtedy sa pravidelne kontroluje sieť či nie je vypnutá a sám si obnoví spojenie. Nezabudnite si vypnúť vo Windows aby Vám počítač nezaspával, pretože to je najčastejší problém. Niekedy pomôže zariadenie odpojiť od elektriny aby sa reštartovala čítačka či terminál.

Autor: Administrátor
Pridané: 27.09.2019 o 08:22

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku