Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 1» Späť na výber témy «

strata čipovej karty Podrobnosti

Dobrý deň. Rodič sa prihlásil, že dieťa stratilo čipovú kartu, za náhradu potrebuje vystaviť novú. Môj postup bol nasledovný: číslo ID čipu u daného stravníka som vymazala a zároveň mu aktivovala nový čip. Pri terminálu pri výdajnom pulte kuchárke ukazuje - neexistujúci stravník, pričom pri aktivácii druhej karty mi na obrazovke vypísalo meno daného žiaka. Potrebujem vedieť či postup je správny ak nie tak ako postupovať. Ďakujem za odpoveď.

Autor: Zuzka
Pridané: 12.09.2019 o 14:42

Pri vymazaní čipu keď ste iba v editovacom režime zadajte ENTER, lebo keď to neurobíte čip ostane vymazaný iba pri obede, ale ináč bude stále priradený stravníkovi.
Na mazanie je najlepšie použiť BACKSPACE(šípka doľava nad ENTER-om).

Autor: Administrátor
Pridané: 14.09.2019 o 12:40

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku