Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 2» Späť na výber témy «

Normovací hárok Podrobnosti

Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu, v normovacom hárku po zmene počtu stravníkov nechce prepočítať normovací hárok, stále točí koliesko, žiadna zmena sa neudeje, prosím Vás čo mám urobiť? Už som reštartovala aj stiahla novú aktualizáciu. žiadna zmena. Ďakujem.

Autor: Andrea
Pridané: 14.01.2020 o 09:26

Dobrý deň,

pridávam sa k tomuto problému. Za deň reštartnem počítač 7 až 10 krát. V čom je problém.Je to nepríjemné, keď Vám nefunguje čítačka....

Ďakujem.

Autor: Monika
Pridané: 14.01.2020 o 12:38

Dobrý deň Andrea a Monika,

problém ste popísali veľmi obšírne, na základe toho sa veľmi ťažko "určuje diagnóza" problému. Je potrebné sa na to pozrieť.

Autor: admin007
Pridané: 14.01.2020 o 12:53

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku