Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 1» Späť na výber témy «

Desiata zamestnanci Podrobnosti

Dobrý deň,prosím poradiť. Ráno si vynormujem desiatu pre zamestnancov a keď ju zapíšem do VSO a zapíšem deň tak mi vyhodí, že normované náklady sa nerovnajú a keď pozriem do normovaných nákladov tak mi tam tá desiata zmizne. Nerozumiem tomu už. Viete mi prosím pomôcť? Ďakujem

Autor: Riečanová
Pridané: 13.11.2019 o 10:03

Všetky údaje z VSO sa prenášajú podľa označenia v stĺpci stupeň. Ak tam máte pre zamestnancov zlú hodnotu tak Vám to neprenesie, správne do normovaných nákladov.

Autor: Administrátor
Pridané: 13.11.2019 o 19:09

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku