Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 1» Späť na výber témy «

neodhlásený obed Podrobnosti

Dobrý deň.Chcela by som sa informovať, ako môžem zmeniť platbu od rodiča v prípade, že neodhlásil obed. Máme stanovené 2.pásmo - 1,08+0,12 a 1,16+0,04 . Ale mesto v novom VZN uvádza, že stravník má uhradiť celú sumu príspevku tzn.1,20€ v prípade neodhlásenia. Program sťahuje rodičovi z kaucie len 1,08 alebo 1,16. Tým pádom mi nesedí na konci mesiaca vôbec suma vo VSO a v evidencii stravníkov, takže musím všetko robiť papierovo, duplovane. Dá sa to nejako prosím nastaviť. Ďakujem za pochopenie. S pozdravom ved.ŠJ

Autor: pacoš
Pridané: 03.11.2019 o 15:57

Nemôžete dať úhradu stravníkovi 1,20€ lebo Vám tým vzniká preplatok. Ak Vám to niekto nariadil tak zrejme nerozumie problematike a Vy si vytvárate zisk ktorý musíte následne zdaniť.

Autor: Administrátor
Pridané: 04.11.2019 o 08:37

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku