Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.  

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 3» Späť na výber témy «

Inv.súpis Podrobnosti

Dobrý deň. Koncom mesiaca som si všimla, že v inv.súpise mám akési bludy. 20x vajce, 20x maslo...čo tam vôbec nemá byť. Sklad s OS mi sedí, len v inv.súpiske mám potraviny naviac. Neviem čo tam môže byť zle. Viem to opraviť?

Autor: Horňáková
Pridané: 16.10.2019 o 12:45

Pokiaľ ste ručne opravovala sklad a zle, tak tam sa Vám tie chyby prejavia. Veľká chyba sa robí tiež keď nepracujete deň po dni ale preskakujete. Každá spätná oprava potom môže robiť problém, keď to neurobíte správne.

Autor: Administrátor
Pridané: 17.10.2019 o 10:17

Dobrý deň chcem sa spýtať, ako rozšíriť riadky v sklade aby som mohla opraviť poradie riadkov. Už som to raz robila ale zabudla som. Ďakujem

Autor: Greta Hirková
Pridané: 12.11.2019 o 06:35

CTRL+F - môžete opraviť len stĺpec ID2, ale musíte zadať číslo s desatinným miestom. Keď zadáte číslo riadku ktoré sa opakuje zmaže sa Vám to.

Autor: Administrátor
Pridané: 12.11.2019 o 08:38

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku