Loading images...

Meno:    Heslo:   

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 7» Späť na výber témy «

Načítanie noriem Podrobnosti

V januári 2010 bola vydana pracovná verzia MSN vydané ministerstvom školstva SR, preto vám prinášame tieto normy aj v programe Školská jedáleň 3. Do mája 2010 bude prebiehať pripomienkové konanie prostredníctvom KŠÚ a po zapracovaní pripomienok budú vydané platné receptúry MŠ SR. V nasledujúcich videách nájdete postup, ako ich načítať do programu. PRED NAČÍTANÍM NORIEM JE POTREBNÉ AKTUALIZOVAŤ PROGRAM ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ NA VERZIU 3.2.0.3 !

Automatické načítanie cez program
Načítanie noriem cez internet

Poznámka: Ak už máte vyplenený jedálny lístok so starými normami, je potrebné si ho vyplniť nanovo, aby ste mali nové označenie normy - na konci písmeno n. V niektorých okresoch je možné používať aj predošlé normy a v niektorých iba normy 2010, preto doporučujeme riadiť sa podľa pokynov Vašich metodičiek.

Autor: Tomas
Pridané: 01.02.2010 o 09:14

Pekný deň prajem. Stiahla somi si novú verziu 3203 a zároveň a školské normy. Po preskúmaní som zistila, že sú v normách už nové veci doplnené ba dokonca aj nové kategórie. Tieto novoty však nemáme k dispozícii v knižnej forme. Na koho sa obrátiť, či tieto normy sa už môžu používať aj v praxi alebo zostať ešte pri starých tzv. bielych normách (biele knihy)?

Autor: zuzka šj
Pridané: 01.02.2010 o 10:49

Tlačená verzia noriem bude k dispozícií až po ich vyskúšaní v praxi, podľa našich informácií niekedy v polovici roka 2010 a distribuovať ich bude ministerstvo školstva SR. Čo sa týka noriem v programe Školská jedáleň 3, tieto budú priebežne doplňované a vo finálnej verzií výjdu v rovnakom čase ako spomínaná tlačená / CD verzia.

Autor: Tomas
Pridané: 01.02.2010 o 13:03

Dobrý deň,prosím Vás o pomoc netlačí celý zoznam výkaz stravovaných osôb v dvoch triedach len prvých dvoch stravníkov.Ďakujem

Autor: erika
Pridané: 01.02.2010 o 13:38

Erika - Pozrite sa či máte nainštalovanú poslednú verziu programu 3.2.0.3 ak nie, tak si ju nainštalujte.

Autor: Administrátor
Pridané: 01.02.2010 o 14:36

Dobry den. Chcem sa opytat. Stiahla som si novu verziu aj nove normy a zistila som, ze nove normy budem potrebovat az v polovici roka. Akym sposobom si viem stiahnut naspat stare normy? Dakujem. Beata

Autor: Beata
Pridané: 11.02.2010 o 19:19

Myslím že si nemusíte sťahovať staršiu verziu noriem. Veď normy sú tie isté, akurát tam pribudli Normy 2010 a tie jednoducho začnete použťívať až v polovici roka. Alebo sa mýlim?

Autor: YWETT
Pridané: 13.02.2010 o 08:45

Najlepšie je sťahovať priamo cez program v okne NORMY. Kliknite tu na ikonku INTERNET a zvoľte voľbu VŠETKY. Potom stlačte OTVORIŤ a vyberte si zo zoznamu len tie normy ktoré chcete používať. Stĺpec TÚ by mal byť prázdny po nahratí, aby Vám správne normovalo všetky suroviny v NH.

Autor: Administrátor
Pridané: 14.02.2010 o 15:18

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku